Infosun

Nasi partnerzy

Od początku naszej działalności budujemy jakość usług i rozwiązań opartą na ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi. Uczestniczymy w wielu programach partnerskich potwierdzających nasze kompetencje, a także staramy się, aby portfolio naszych usług było budowane zawsze w oparciu o najnowsze technologie. Poniżej przedstawiamy wybrane firmy partnerskie.


Microsoft

Microsoft to lider branży nowych technologii, dostarcza urządzenia oraz usługi, pomagające efektywnie realizować zamierzone cele, zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym.

Zasadniczą pozycję zajmuje także Microsoft Office – zestaw aplikacji wspierający komunikację oraz produktywność. Microsoft Office 2013 dostępny jest w formie tradycyjnego oprogramowania instalowanego na urządzeniu, a pod nazwą Office 365 znajdziemy zestaw aplikacji online oraz tych, które możliwe są do zainstalowania na urządzeniu wraz z dodatkowymi usługami w chmurze – cloud computing. Rozwiązania chmurowe dostarczane są klientom w modelu chmury publicznej, prywatnej lub hybrydowej.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami