Infosun

Nasi partnerzy

Od początku naszej działalności budujemy jakość usług i rozwiązań opartą na ścisłej współpracy z partnerami biznesowymi. Uczestniczymy w wielu programach partnerskich potwierdzających nasze kompetencje, a także staramy się, aby portfolio naszych usług było budowane zawsze w oparciu o najnowsze technologie. Poniżej przedstawiamy wybrane firmy partnerskie.


Microsoft

Microsoft to lider branży nowych technologii, dostarcza urządzenia oraz usługi, pomagające efektywnie realizować zamierzone cele, zarówno klientom indywidualnym jak i instytucjonalnym.

Zasadniczą pozycję zajmuje także Microsoft Office – zestaw aplikacji wspierający komunikację oraz produktywność. Microsoft Office 2013 dostępny jest w formie tradycyjnego oprogramowania instalowanego na urządzeniu, a pod nazwą Office 365 znajdziemy zestaw aplikacji online oraz tych, które możliwe są do zainstalowania na urządzeniu wraz z dodatkowymi usługami w chmurze – cloud computing. Rozwiązania chmurowe dostarczane są klientom w modelu chmury publicznej, prywatnej lub hybrydowej.


cal.pl

Serwis cal.pl od przeszło 20 lat oferuje szereg usług internetowych na najwyższym poziomie, wykorzystując w tym celu najbardziej zaawansowane technologie.

Zdobyte doświadczenie w prowadzeniu działalności zaowocowało docenieniem serwisu jako wiarygodnego i rzetelnego kontrahenta. Na rynku polskim serwis cal.pl zajmuje jedną z najwyższych pozycji wśród tysięcy providerów internetowych, dowodem czego są niezależne zestawienia branżowe.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami