Infosun

Office 365 dla użytkowników domowych

Dodano:

Dlaczego warto zasubskrybować usługę Office 365 dla Użytkowników Domowych?

Przeważająca ilość użytkowników usługi Office 365, to małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Z całą pewnością ci, którzy nie mieli jeszcze możliwość wypróbowania funkcjonalności jednego z kilku pakietów zastanawiają się, czy oferta Microsoftu przeznaczona jest także do użytku domowego.

Planem, po który warto sięgnąć w tej sytuacji jest Office 365 dla Domu. Jedna subskrypcja miesięczna bądź roczna daje możliwość instalacji pełnego pakietu Office na 5 komputerach, 5 tabletach oraz 5 smartfonach. Ponadto, otrzymujemy aż do 5 TB przestrzeni dyskowej w „chmurze”, czyli usłudze OneDrive.

Dlaczego warto zasubskrybować usługę Office 365 dla Użytkowników Domowych?

  1. Możliwość pełnej instalacji aplikacji MS Office – pobierz i zainstaluj programy, które znasz od dawna: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher, Access.
  2. Praca na wielu urządzeniach mobilnych – niezależnie od tego, które urządzenie mobilne masz pod ręką, Twoje dokumenty, pliki, poczta będą zawsze aktualne.
  3. Uniwersalny dostęp – zapisuj wszystkie dokumenty, zdjęcia, niezbędne materiały na swoim komputerze, smartfonie, tablecie lub przechowuj je w chmurze, o pojemności 1 TB na użytkownika.
  4. Udostępnij narzędzia domownikom – podziel się uprawnieniami wynikającymi z subskrypcji, m.in. łatwą instalacją na urządzeniach domowych, miejscem w przestrzeni dyskowej, aż z czterema domownikami.

Wybierając ofertę subskrypcyjną otrzymujesz dostęp do najnowszych aplikacji i funkcji pakietu, a to wszystko za sprawą regularnych aktualizacji. Raz zakupiona wersja „pudełkowa”, która przez wielu wciąż traktowana jest jak coś własnego, nie aktualizuje się, nie odnawia, nie otwiera szansy na pracę w chmurze.

Zachęcamy do wypróbowania 30 dniowej wersji testowej pakietu Office 365 dla Użytkowników Domowych.

W razie jakichkolwiek pytań, służymy pomocą – pytania prosimy kierować mailowo: biuro@infosun.pl lub telefonicznie +48 794 383 256

Wróć

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami